خدمات تعمیرات کت و شلوار با قیمت مناسب | لباس از نو

تعمیرات کت و شلوار در کمترین زمان - لباس از نو


خدمات تعمیرات کت و شلوار با قیمت مناسب

کت و شلوار یکی از لباس های رسمی است که کاربرد زیادی مخصوصا برای آقایان دارد. کت و شلوار را می توان در مکان های اداری، محل کار، مجالس مهمانی پوشید و جزو افراد خوش پوش محسوب شد.
امروزه به دلیل بالا رفتن دوام لباس ها برخی افراد به دلیل دوخت کت و شلوار و هزینه زیادی که برای آن می پردازند دوست دارند در صورت به وجود آمدن مشکل در لباس آن را فورا تعمیر کنند. برخی افراد هم وقتی متوجه مشکلاتی مثل بلندی قد لباس و یا آستین و یا گشاد بودن لباس خود می شوند آن لباس را دیگر استفاده نمی‌کنند و دور می اندازند. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم کت و شلوار خود را در اختیار لباس از نو بگذارید تا با خدمات تعمیرات کت و شلوار با قیمت مناسب لباس شما را تعمیر کنند.
مرکز تخصصی لباس از نو با تجربه بیش از 20 سال لباس شما را در کوتاه ترین زمان تعمیر می کند. شما می توانید با مراجعه به این مرکز با کمترین هزینه و کمترین زمان هرگونه مشکلات لباس خود را تعمیر کنید.

لطفاً برای مطالعه مطلب ذیل، چند دقیقه ای با ما همراه باشید

تعمیرات کت و شلوار با بهترین قیمت | لباس از نو
تعمیرات کت و شلوار توسط خیاط های ماهر – لباس از نو

راهکارهای تعمیر کت و شلوار

تعویض آستر کت

اگر می خواهید آستر کت را به علت پارگی تعویض کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار نیاز به مهارت دارد و باید مطمئن باشید که آستر دقیقا اندازه خود کت باشد.

تعمیر آستر جیب

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که آستر جیبتان پاره شده این مشکل می‌تواند حس بدی را منتقل کند ولی شما می توانید با خیال راحت لباستان را برای تعمیر به لباس از نو بسپارید.

تغییر سایز شانه های کت

این کار نیز نیاز به مهارت بالا دارد، زیرا اگر شکل شانه های کت عوض شود بر کل لباس تاثیر می گذارد و همچنین لازم به ذکر است که چون از کارهایی است که دقت زیادی لازم دارد هزینه بیشتر هم دارد و باید به یک خیاط ماهر سپرده شود.

رفو کردن

یکی از رایج ترین مشکلات همین پارگی های کت و شلوار است که قابل تعمیر است و شما می توانید پارگی های کت و شلوار خود را با رفو کردن تعمیر کنید. رفو کردن چند نوع دارد که به میزان پارگی و جنس پارچه بستگی دارد.

تنگ یا گشاد کردن کت و شلوار

گاهی این مشکل پیش می آید که کت و شلوار را پس از مدت زمان بسیاری از کمد بر می داریم و متوجه تنگ یا گشاد بودن آن می شویم در این موقعیت شاید بعضی افراد تصمیم بگیرند که از پوشیدن آن کت و شلوار صرف نظر کنند و به کلی آن را دور بی‌اندازند غافل از اینکه می توان این مشکل را رفع کرد و کت و شلوار را مثل روز اول تحویل گرفت.

کوتاه کردن قد کت و شلوار

در کوتاه کردن قد کت و شلوار ظرافت بسیاری باید به خرج داد. شما نیز می توانید علاوه بر کوتاه کردن شلوار مدل آن را هم عوض کنید. برای مثال شما می‌توانید با کمترین هزینه لباس های قدیمی خود را کوتاه کنید و مدل امروزی تری داشته باشید.
در ادامه عواملی که در هزینه تعمیر کت و شلوار تاثیرگذارند را ذکر کرده ایم.

عوامل تاثیرگذار در قیمت  تعمیر کت و شلوار

برخی عوامل هستند که در قیمت تعمیرات کت و شلوار تاثیرگذارند چند عوامل را برای شما در ادامه بیان کرده ایم.

نوع کت و شلوار

قیمت تعمیر کت و شلوار بستگی زیادی به نوع آن دارد. برای مثال کت های زنانه به دلیل طرح و نقش های بیشتری که دارند نسبت به کت های مردانه هزینه تعمیر بیشتری دارند.

جنس کت و شلوار

برخلاف تصور جنس لباس هم نقش مهمی در هزینه تعمیر آن دارد. معمولا هزینه تعمیرات کت های چرم و ابریشمی از کت های نخی بیشتر است.

نوع تعمیر

نوع تعمیر مهم ترین نقش را در تعیین هزینه آن دارد. معمولا تعویض دکمه ها هزینه زیادی ندارد و در زمان کمی انجام می شود ولی در موارد مربوط به تغییر سایز کت و شلوار چون باید درزهای لباس باز و مجددا دوخته شود هزینه تعمیر نسبتا بیشتر می‌شود.همچنین ممکن است به دلیل آسیب دیدن پارچه کت و شلوار لازم به تعویض پارچه باشد که مراتبا هزینه بالاتری هم دارد.

به طور کلی هر کدام از تعمیرات هزینه ای بین 40.000 تا 200.000 تومان دارند.

نکات مهم برای تعمیر کت و شلوار

اگر پارچه کت و شلوار پاره شده است قبل از اینکه پارگی بیشتر شود آن را ترمیم کنید.
برای اکثر تعمیرات می توانید از یک چرخ خیاطی استفاده کنید.
در صورتی که خودتان از پس تعمیرات لباس برنمی آیید حتما به یک خیاط ماهر مراجعه کنید.
بهتر است تعمیراتی مانند تعویض آستر لباس و تغییر سایز شانه های لباس را به خیاط های باتجربه بسپرید.

همیشه گفته می شود پیشگیری بهتر از درمان است، شما اگر از لباس به درستی محافظت کنید دیگر نیازی به تعمیر هم ندارید.
در ادامه چند راهکار برای محافظت از لباس را برای شما ذکر کرده ایم.

  1. لباس ها را طبق دستور برچسب لباس بشویید.
  2. اگر لباستان دچار لکه شد، بهتر است سریعا آن را برطرف کنید.
  3. در هنگام انجام کارهایی مثل آشپزی، نقاشی و کارهایی که باعث کثیفی لباس می شوند از پیش بند استفاده کنید.
  4. وقتی لباس هارا در لباسشویی می اندازید زیپ و قفل آن را ببندید.
  5. اگر دکمه از لباستان جدا شد سعی کنید آن را فورا بدوزید.
  6. سعی کنید در حین انجام کارهایی که باعث کثیفی لباس می شوند از لباس های قدیمی استفاده کنید.
خدمات تعمیرات کت و شلوار در کمترین طزمان - لباس از نو
خدمات تعمیرات کت و شلوار به بهترین شکل | لباس از نو

پیشنهاد پایانی

تعمیر لباس یکی از موارد سلیقه ای هست، بعضی افراد ترجیح می دهند در صورتی که کت و شلوارشان قدیمی و یا دچار پارگی، کوتاهی و… شود آن را دور بی‌اندازند و دیگر استفاده نکنند. ولی افرادی دیگر ترجیح می‌دهند با هزینه کم لباس را تعمیر کنند و دوباره از آن استفاده کنند.
اگر شما هم از آن دسته افراد هستید و لباسی در کمد خود دارید که نیاز به تعمیر دارد ما به شما پیشنهاد می کنیم که لباس خود را به مرکز لباس از نو بسپارید تا و خدمات تعمیرات کت و شلوار با قیمت مناسب بهره مند شوید.

لباس از نو در کمترین زمان و با بهترین کیفیت کار تمام مشکلات لباس های شما را تعمیر می کند و لباس را همانند روز اول تحویل شما می دهد. در اینصورت شما می‌توانید لباس دلخواهتان را برای مدت طولانی استفاده کنید.

راه های ارتباطی با ما

تماس با ما: 02144494614

تهران ، اشرفی اصفهانی ، میدان پونک ، خ 22 بهمن ، مرکز خرید تیراژه ، طبقه دوم ، پلاک 67

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *